Doreen Virtue – Sekwencje numerów od Aniołów – 29 grudnia 2011–Repost

Aniołowie starają się najlepiej jak potrafią przyciągnąć naszą uwagę, aby się z nami skomunikować. W taki sposób pomagają nam uzdrowić nasze własne życia. Jednakże, często nie doceniamy tych sygnałów, które dostajemy, uważając je za zwykły zbieg okoliczności lub własną wyobraźnie. Aniołowie mówią: „Nie możemy napisać naszych wiadomości do ciebie na niebie. Musisz zwrócić uwagę i uwierzyć, kiedy widzisz jakieś wzory formujące się w twoim życiu szczególnie w odpowiedzi na pytania lub modlitwy które wznosisz. Kiedy słyszysz tą samą powtarzającą się piosenkę albo widzisz te same sekwencje numerów, to kto wydaje się za ty stać? Oczywiście, że są to twoi aniołowie!”

Sekwencje numerów
Twoi aniołowie często komunikują swoje wiadomości poprzez pokazywanie sekwencji numerów. Robią to w dwojaki sposób. Po pierwsze, subtelnie szepczą to twojego ucha tak, żebyś właśnie w danym czasie spojrzała i zauważył godzinę na zegarze albo numer telefony na bilbordzie. Aniołowie mają nadzieję, że będziesz świadomy tego, że widzisz ciągle tą samą, powtarzającą się, sekwencje numerów. Na przykład, może bez przerwy widzieć sekwencję numerów 111 a to oznacza, że za każdym razem, kiedy patrzysz na zegar zawsze jest godzina 1:11 albo 11:11.
Drugim sposobem , w jakim aniołowie pokazują ci znaczące sekwencje numerów jest fizyczne aranżowanie jako, powiedzmy, samochód nadjeżdżający z naprzeciwka, który ma specyficzne numery rejestracyjne, które chcą, żebyś zobaczyła/ zobaczył. Ci, którzy są świadomi tego fenomenu staja się adeptami w czytaniu znaczenia różnych tablic rejestracyjnych. W taki sposób aniołowie będą rzeczywiście podawać ci szczegółowe wiadomości. Tutaj podane są podstawowe znaczenia różnych sekwencji numerów. Niemniej jednak twoi właściwi aniołowie powiedzą ci, czy twoja sytuacja zawiera dla ciebie odmienne znaczenie. Poproś swoich aniołów, „Co próbujecie mi powiedzieć?” a oni z radością podadzą ci dodatkowe informacje, które pomogą ci odkodować znaczenie numerów.
111 – Monitoruj swoje myśli uważnie i upewnij się, że myślisz tylko o tym, czego chcesz a nie o tym czego nie chcesz. Ta sekwencja jest znakiem, że są otwarte drzwi do pewnych możliwości a twoje myśli zamanifestują się w formę rekordowo szybko. 111 jest jak jasne światło zapalonej żarówki. To oznacza, że wszechświat właśnie wziął migawkę z twoich myśli i  manifestuje je w formie. Czy jesteś zadowolony z tego, jakie myśli zostały przechwycone przez wszechświat? Jeżeli nie, skoryguj swoje myśli (poproś swoich aniołów, aby pomogli ci w tym, jeżeli masz trudności z kontrolowaniem lub monitorowaniem własnych myśli).
222 – Nasze świeżo posiane idee zaczynają wrastać w rzeczywistość. Podlewaj i zasilaj je a wkrótce przebiją się przez glebę tak, że będziesz mógł zobaczyć dowody twojej manifestacji. Innymi słowy, nie poddawaj się na moment przed cudem. Twoja manifestacja wkrótce stanie się widoczna dla ciebie więc wykonuj dalej swoja dobra robotę! Utrzymuj pozytywne myśli, utrzymuj afirmacje i kontynuuj wizualizację.
333 – Wzniesieni Mistrzowie znajdują się w twoim pobliżu i pragną, żebyś wiedział, że masz ich pomoc, miłość i towarzystwo. Wzywaj często wzniesionych mistrzów, szczególnie kiedy widzisz wzór numeru 3 wokół siebie. Kilku z bardziej znanych wzniesionych mistrzów to: Jezus, Mojżesz, Maria, Quan Yin and Yogananda.
444 – Aniołowie otaczają cię teraz, zapewniając cię o swojej miłości i pomocy. Nie martw się, ponieważ anielska pomoc jest w pobliżu.
555 – Zapnij pasy bezpieczeństwa. Znaczące zmiany nadchodzą w twoim życiu. Te zmiany nie powinny być postrzegane jako pozytywne lub negatywne, przecież każda zmiana jest naturalną częścią płynącego życia. Byś może ta zmiana jest odpowiedzią na twoje modlitwy, więc kontynuuj widzenie i odczuwanie siebie jako pozostającego w pokoju.
666 – Twoje myśli nie są zrównoważone, skupiasz się zbyt mocno nad materialnym światem. Ta sekwencja numerów prosi cię abyś zrównoważył swoje myśli pomiędzy niebem i ziemią. Tak jak te słynne „Kazanie na Górze”, aniołowie proszą cię o skupienie się na duszy i służbie, a wiedz, że twoje materialne i emocjonalne potrzebny będą automatycznie zaspokojone.
777 – Aniołowie przyklaskują tobie, składają gratulacje, jesteś na fali! Rób swoją dobrą robotę i wiedz, że twoje życzenia stają się prawdą. Jest to niezwykle pozytywny znak i oznacza on, że powinieneś oczekiwać więcej pojawiających się cudów.
888 – Jakaś faza twojego życia zbliża się do końca a to jest znak uprzedzający cię, abyś się przygotował. Ta sekwencja numerów może także oznaczać, że znajdujesz się na emocjonalnym zakręcie lub w fazie jakiegoś związku. To także oznacza, że jest światełko w tunelu. Oprócz tego oznacza, że „Ziarna zostały posiane. Nie czekaj ze zbiorem i ciesz się nim”. Innymi słowy nie zwlekaj w swoim działaniu lub raduj się z owoców swojej pracy.
999 – Wypełniło się. To jest koniec wielkiej fazy w twoim lub globalnym życiu. To jest także wiadomość do Lightworkers (pracowników światła) zaangażowanych w uzdrawianiu Ziemi i oznacza: „Bierz się do roboty bp Matka Ziemia potrzebuje cię właśnie teraz”.
000 – Przypomnienie, że stanowisz jedno z Bogiem i odczuwasz w sobie obecność miłości Stworzyciela. To także jest znak, że sytuacja zatoczyła pełne koło.
kombinacje numerów
Aniołowie będą często dawali ci wiadomość która zawiera kombinacje dwóch lub więcej numerów.  Tutaj znajdują się podstawowe znaczenia kombinacji złożonych z trzech lub dwóch cyfr. Jeśli twoja wiadomość zawiera trzy lub więcej numerów, połącz odpowiedzi z różnych kombinacji numerów. Na przykład , jeżeli ciągle zauważasz sekwencje 312, użyj znaczenia dla kombinacji numerów 3 i 1 plus kombinacji 1 i 2.
Lub, jeśli czujesz się prowadzony, dodaj cyfry. Utrzymuj dodawanie dalszych cyfr do momentu aż otrzymasz pojedynczą cyfrę. Wtedy popatrz na znaczenie tej szczególnej liczby z poprzednio wyznaczonej listy sekwencji numerów, która zawiera identyczną cyfrę (np. 111, 222, 333 itp.)
Kombinacje 1 – ek
1 – ki i 2 – ki takie jak 121 lub 112 – Nasze myśli są jak ziarna, które zaczynają wschodzić. Masz teraz możliwość zobaczenia kilku dowodów potwierdzających jak twoje pragnienia mogą owocować. To są oznaki tego, że rzeczy będą i wzrastają w kierunku, który zainicjowałeś. Utrzymuj się w wierze!
1 – ki i 3 – ki takie jak 133 lub 113 – Wzniesieni mistrzowie pracują z tobą nad twoimi procesami myślowymi. Na wiele sposobów działając jak mentorzy, ucząc cię starożytnej mądrości związanej z manifestowaniem. Przesyłają ci energię abyś nie czuł się zniechęcony i zachęcają cię abyś pozostał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, prowadzenie i sugestie dotyczące twojego przeznaczenia. Zawsze jednak będą uczyć, że każda kreacja zaczyna się na poziomie myśli i idei. Poproś ich o pomoc w tym, by pomogli ci mądrze wybrać to, czego chcesz.
1 – ki i 4 – ki takie jak 114 lub 144 – Aniołowie kładą silny nacisk na to, abyś obserwował swoje myśli właśnie teraz. Radzą ci, abyś wypowiedział życzenie jako, że znajdujesz się w portalu, który zamanifestuje twoje myśli w tym momencie. (UWAGA: 411 oznacza „Zapytaj aniołów o kilka żywotnych informacji, których właśnie teraz potrzebujesz”)
1 – ki i 5 – ki takie jak 115 lub 551 – Twoje myśli kreują teraz zmiany w twoim życiu. Utrzymuj ukierunkowanie swoich myśli w upragnionym przez ciebie kierunku. Jeżeli zaobserwujesz, że zmiany, które nadchodzą, nie są twoimi upragnionymi, możesz je zatrzymać lub zmienić poprzez zmodyfikowanie własnych myśli.
1 – ki i 6 – ki takie jak 116 lub 661 – Utrzymuj swoje myśli skierowane do nieba a uwolnij się od zmartwień natury materialnej. (Uwaga: 611 oznacza „Poproś o pomoc w naprawieniu czegoś w materialnym świecie, co cię irytuje lub zajmuje właśnie teraz”)
1 – ki i 7 – ki, takie jak 117 lub 771 – To jest potwierdzenie, że doskonale postępujesz. To jest znak, że dobrze wybrałeś swoje myśli i powinieneś stale skupiać się na swoich celach. Upewnij się, że właściwie dodajesz emocje do swoich myśli, na przykład, odczuwasz wdzięczność za prezenty, które otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspiesza manifestacje (myśli).
1 – ki i 8 – ki, takie jak 118 lub 881 – Zbliżasz się do końca znaczącej fazy swojego życia. Jeżeli jesteś zmęczony jakąś częścią swojego życia, bądź zadowolony, bo wkrótce zostanie to uzdrowione lub zastąpione czymś lepszym. Poddaj się i uwolnij tą część twojego życia, która już nie działa, takie jak twoje myśli, że lepsze życie przychodzi, żeby przeminąć.
1- ki i 9 – ki, takie jak 119 lub 991 – Nowe drzwi zostały otwarte jako efekt twoich myśli. Posiadasz możliwość kierowania swoich myśli i stawania ze swoimi kreacjami twarzą w twarz. Pozwól staremu odpłynąć w dal, ponieważ jest zastępowane nowym w zgodnie z twoimi pragnieniami.
1-ki i 0 -ki, takie jak 100 lub 110 – Wszechmocne Boskie prowadzenie od Ojca i aniołów prosi Cię o zmianę twoich myśli. Być może modliłaś się/modliłeś o to, aby być szczęśliwszym lub zdrowszym. Jeżeli tak, to jest to odpowiedź na twoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego poszukujesz narodzi się w twoich myślach. Poproś Boga, aby poprowadził kierunek twoich myśli i wspierał cię w przejściowym czasie.
Kombinacje 2 – ek
2 – ki i 1 – ki takie jak 221 lub 112 – Nasze myśli są jak ziarna, które zaczynają wschodzić. Masz teraz możliwość zobaczenia kilku dowodów potwierdzających jak twoje pragnienia mogą owocować. To są oznaki tego, że rzeczy będą i wzrastają w kierunku, który zainicjowałeś. Utrzymuj się w wierze!
2 – ki i 3 – ki takie jak 223 lub 323 – Wzniesieni Mistrzowie pracują z tobą jako współtwórcą twojego nowego projektu. Mówią ci, że  podzielają twoje podniecenie i wiedza, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że w twojej przyszłości już zagwarantowano wypełnienie jej szczęściem, którego poszukujesz. Ciesz się tą nową fazą swojego życia!
2 – ki i 4 – ki takie jak 224 lub 244 – Jak napisano w duchowym tekście pt.: ”A Course in Miracles” aniołowie pielęgnują twoje świeżo narodzone przeznaczenie. Oznacza to, że masz pomoc z góry podczas odbywania się twojego upragnionego przejścia.  Jest to czas, kiedy szczególnie potrzebujesz wiedzieć, że nie jesteś sam. Ta sekwencja numerów 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, którzy mówią ci, że pracują z tobą bardzo blisko właśnie teraz.
2 – ki i 5 – ki takie jak 255 lub 225 – Twoje modlitwy i intencje są czyste, silne i pozbawione zastrzeżeń; zatem oczekuj nadchodzącej zmiany szybciej niż możesz przewidzieć. Kiedy twoje życzenia się spełnią nie pozwól sobie ich odrzucić. Mogą zaistnieć w nieoczekiwany sposób, więc trzymaj się tego w co wierzysz. Rozmawiaj z Ojcem i proś o zabezpieczenie.
2 – ki i 6 – ki takie jak 266 lub 262 – Nowy zakup lub nabytek spotka cię na twojej drodze.
2 – ki i 7 – ki takie jak 277 lub 272 – Czy ostatnio aplikowałaś na nowa posadę , przyjecie do szkoły lub o pożyczkę? Te numery sygnalizują dobra wiadomość dla ciebie. Proszą cię abyś się trzymał i nie pozwolił sobie na wahania w swojej wierze.
2 – ki i 8 – ki takie jak 288 lub 282 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać a inne drzwi zaczynają się zamykać. Upewnij się, że słuchasz swojej intuicji bardzo uważnie właśnie teraz, bo postara się ona cię poprowadzić i zapewnić ci stały dostatek podczas tego przejścia.
2 – ki i 9 – ki takie jak 299 lub 292 – Jeżeli ostatnio cierpiałeś z powodu straty (pracy, kogoś ukochanego, itp.), oczekuj, że to zostanie zastąpione w najbliższej przyszłości. Wszystko pracuje na twoja korzyść, mimo, że odbywać się będzie wiele poza sceną, tak, że możesz przypuszczać, że Bóg zapomniał o tobie. Nie martw się! Wczuj się w energię swojego życia, która posuwa się właśnie teraz do przodu. Nie jest karany sqoją świeżą stratą. Wszechświat raczej przygotowuje ci e do nowego.
2 – ki i 0 – wki takie jak 200 lub 202 p Bóg chce, abyś wiedziała, że o tobie nie zapomniał i cie nie opuścił. Kocha cie bardzo, bardzo mocno! W samej rzeczy, Bóg właśnie przygotowuje wspaniała nową fazę twojego życia. Rozmawiaj z Nim często a poczujesz ten nadchodzący cud. Ojciec przypomina ci także o wadze „Boskiej Synchronizacji czasu”. Czasami, istnieje potrzeba, aby nastąpiły określone wskaźniki, zanim dosięgniemy upragniony wynik. Tak długo jak utrzymujesz swoja wiarę, tak długo nic nie blokuje cię przed osiągnięciem tego, czego pragniesz.
Kombinacje 3 – ek
3 – ki i 1 – ki takie jak 311 lub 313 – Wzniesieni mistrzowie pracują z tobą nad twoimi procesami myślowymi. Na wiele sposobów działając jak mentorzy, ucząc cię starożytnej mądrości związanej z manifestowaniem. Przesyłają ci energię abyś nie czuł się zniechęcony i zachęcają cię abyś pozostał skupiony na prawdziwych celach swojej duszy. Dodatkowo wzniesieni mistrzowie mogą oferować ci radę, prowadzenie i sugestie dotyczące twojego przeznaczenia. Zawsze jednak będą uczyć, że każda kreacja zaczyna się na poziomie myśli i idei. Poproś ich o pomoc w tym, by pomogli ci mądrze wybrać to, czego chcesz.
3 – ki i 2 – ki takie jak 322 lub 332 – Wzniesieni Mistrzowie pracują z tobą jako współtwórcą twojego nowego projektu. Mówią ci, że  podzielają twoje podniecenie i wiedza, że wszystko pracuje dla twojego dobra. Mistrzowie widzą, że w twojej przyszłości już zagwarantowano wypełnienie jej szczęściem, którego poszukujesz. Ciesz się tą nową fazą swojego życia!
3 – ki i 4 – ki takie jak 334 lub 344 – Masz dużo pomocy naokoło ciebie właśnie teraz!Tak wzniesieni mistrzowie jak i aniołowie są tutaj, aby ci asystować, prowadzić i kochać cię. Sięgnij do nich tak jak oni sięgają to ciebie.
3 – ki i 5 – ki takie jak 353 lub 335 – Wzniesieni mistrzowie chcą cie przygotować na dużą życiową zmianę, która jest bliska. Chcą abyś wiedział, że oni trzymają cię za rękę prowadząc cię przez tą zmianę i że wszystko będzie dobrze. Obejmij tę zmianę i odnajdź w niej błogosławieństwo.
3 – ki i 6 – ki takie jak 363 lub 336 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci manifestować materialne rzeczy potrzebne ci do twojego Boskiego przeznaczenia. Czy oznacza to pieniądze na czesne lub punkt sprzedaży abyś mógł prowadzić swoje nauczanie lub pracę uzdrowicielską, mistrzowie pracują, aby ci to dostarczyć. Chcą abyś wiedział, że zasługujesz, aby otrzymać taka pomoc, ponieważ to lepiej wspomoże cię w dawaniu innym.
3 – ki i 7 – ki takie jak 377 lub 373 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Nie tylko dlatego, że widza twoją prawdziwa wewnętrzną boskość, ale dlatego, że także zgadzają się z kierunkiem drogi, który obrałeś. Chcą abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, które umożliwia opływanie w świętej rozkoszy, która przybędzie wraz z twoim boskim dziedzictwem i wybraną drogą.
3 – ki i 8 – ki takie jak 338 lub 383 – „Nie przestawaj” mistrzowie mówią do ciebie. Zwiększ energię i skup swoje myśli i uczucia. Zmodyfikuj twoje poglądy poprzez wiedzę związaną z twoim byciem w jedności z Bogiem, wszystkimi i całym życiem.
3 – ki i 9 – ki takie jak 393 lub 339 – To jest silne przesłanie, aby opuścić sytuacje w twoim życiu, które nie są uczciwe lub które służą w tym celu. Nie trzymaj się sztucznie sytuacji z powodu strachu. Wiedz, że w każdym momencie masz nad sobą opiekę. Żywotną sprawą jest  abyś utrzymywał pozytywny punkt widzenia na swój temat i swojej przyszłości. Ten punkt widzenia faktycznie tworzy to, czego doświadczasz, a zatem poproś mistrzów, aby pomogli ci wybrać twoje myśli z  punktu widzenia najwyższej miłości.
3 – ki i 0 – ki takie jak 300 lub 330 – Bóg i wzniesieni mistrzowie próbują zwrócić na siebie twoją uwagę, prawdopodobnie z uszanowaniem dla kwestii związanych z twoim boskim przeznaczeniem. Czy były jakieś wskazówki, które ostatnio zignorowałeś? Jeżeli tak, możesz czuć się zawieszony w próżni właśnie teraz. Ta sekwencja numerów jest sposobem nieba na zwiększenie twojej czujności i u kierunkowaniem jej ku temu, ce masz do zrobienia w swojej części procesu współtworzenia. To oznacza słuchanie i podążanie za twoim Boskim kierownictwem aby powziąć określone czynności.
Kombinacje 4 – ek
4 – ki i 1 – ki takie jak 441 lub 411- Aniołowie kładą silny nacisk na to, abyś obserwował swoje myśli właśnie teraz. Radzą ci, abyś wypowiedział życzenie jako, że znajdujesz się w portalu, który zamanifestuje twoje myśli w tym momencie. (UWAGA: 411 oznacza „Zapytaj aniołów o kilka żywotnych informacji, których właśnie teraz potrzebujesz”)
4 – ki i 2 – ki takie jak 442 lub 422 – Jak napisano w duchowym tekście pt.: ”A Course in Miracles” aniołowie pielęgnują twoje świeżo narodzone przeznaczenie. Oznacza to, że masz pomoc z góry podczas odbywania się twojego upragnionego przejścia. Jest to czas, kiedy szczególnie potrzebujesz wiedzieć, że nie jesteś sam. Ta sekwencja numerów 2 i 4 jest sygnałem od twoich aniołów, którzy mówią ci, że pracują z tobą bardzo blisko właśnie teraz.
4 – ki i 3 – ki takie jak 443 lub 433 – Masz dużo pomocy naokoło ciebie właśnie teraz!Tak wzniesieni mistrzowie jak i aniołowie są tutaj, aby ci asystować, prowadzić i kochać cię. Sięgnij do nich tak jak oni sięgają to ciebie.
4 – ki i 5 – ki takie jak 455 lub 445 – Twoi aniołowie są zamieszani w jedną z twoich znaczących zmian w życiu właśnie teraz.
4 – ki i 6 – ki takie jak 446 lub 466 – Twoi aniołowie przestrzegają cię, że skupiasz się zbyt mocno na materialnym świecie. Proszą cię abyś oddał swoje zmartwienia im tak, aby mogli zainterweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone szczególnie gdy pracujesz ramię w ramię z Boskością.
4 – ki i 7 – ki takie jak 477 lub 447 – Aniołowie gratulują ci i mówią, „Utrzymuj się w swojej wspaniałej pracy! Jesteś na fali. Utrzymuj swoje myśli w skupieniu, ponieważ to ma wielki i pozytywny wpływ.”
4 – ki i 8 – ki takie jak 488 lub 448 – To jest wiadomość od aniołów, że jakąś faza twojego życia dobiega końca. Chcą abyś wiedział, że kiedy stan rzeczy spowalnia, oni są z tobą i będą pomagać w prowadzeniu ciebie do nowej sytuacji, lepiej pasującej do twoich potrzeb, pragnień i przeznaczenia.
4 – ki i 9 – ki takie jak 494 lub 449 – Aniołowie mówią tobie, że to jest czas aby uwolnić się od sytuacji, która się juz zakończyła. Przypominają ci, że kiedy jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają. Aniołowie przecież pomagają ci otworzyć nowe drzwi i uzdrowić z bólu, który towarzyszy temu przejściu, któremu teraz jesteś poddawany. Proszę poproś swoich aniołów aby pomogli ci utrzymać wiarę, że te końce i początki są odpowiedzią na twoje modlitwy.
4 – ki i 0 p ki takie jak 440 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą abyś wiedział, że jesteś bardzo, bardzo kochany. Proszą cię abyś zatrzymał się na chwilę aby poczuć tą miłość, bo ona jest odpowiedzią na wiele twoich pytać i rozwiązuje wiele wyzwań.
Kombinacje 5 – ek
5 – ki i 1 – ki takie jak 511 lub 515 – Twoje myśli kreują teraz zmiany w twoim życiu. Utrzymuj ukierunkowanie swoich myśli w upragnionym przez ciebie kierunku. Jeżeli zaobserwujesz, że zmiany, które nadchodzą, nie są twoimi upragnionymi, możesz je zatrzymać lub zmienić poprzez zmodyfikowanie własnych myśli.
5 – ki i 2 – ki takie jak 522 lub 552 – Twoje modlitwy i intencje są czyste, silne i pozbawione zastrzeżeń; zatem oczekuj nadchodzącej zmiany szybciej niż możesz przewidzieć. Kiedy twoje życzenia się spełnią nie pozwól sobie ich odrzucić. Mogą zaistnieć w nieoczekiwany sposób, więc trzymaj się tego w co wierzysz. Rozmawiaj z Ojcem i proś o zabezpieczenie.
5 – ki i 3 – ki takie jak 533 lub 553 – Wzniesieni mistrzowie chcą cie przygotować na dużą życiową zmianę, która jest bliska. Chcą abyś wiedział, że oni trzymają cię za rękę prowadząc cię przez tą zmianę i że wszystko będzie dobrze. Obejmij tę zmianę i odnajdź w niej błogosławieństwo.
5 – ki i 4 – ki takie jak 554 lub 544 – Twoi aniołowie są zamieszani teraz w jedną z twoich znaczących zmian w życiu.
5 – ki i 6 – ki takie jak 556 lub 566 – Twoje materialne życie znacząco się zmieni, jak nowy dom lub inna własność.
5 – ki i 7 – ki takie jak 577 lub 575 – To jest potwierdzenie, że jesteś u celu, który przybliża nieuchronną zmianę. Wzbogaci cie ona fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jako kombinacja tych trzech. Pozostań na kursie a wkrótce zobaczysz dowody jak zmiana wkracza w twoje życie oraz życie tych, którzy cie otaczają.
5 – ki i 8 – ki takie jak 588 lub 558 – Ta sekwencja numerów wskazuje, że jest 10 minut przez 12 przed zmianami. Nie obawiaj się, ponieważ jesteś wspierany i kochany podczas tej zmiany, która nadciąga.
5 – ki i 9 – ki takie jak 599 lub 595 – Ażeby zamanifestowały się zmiany, ważne jest uwolnienie przeszłości. Ta sekwencja numerów prosi cię o uwolnienie starego i wiedz, że ono służyło żywotnym funkcjom w swoim czasie. Niemniej jednak życie jest płynne a zamiana nieuchronna. Wiedz, że nowe stoi przed twoimi drzwiami., czekając na ciebie abyś je wpuścił do środka. Zaproś nowe do środka gdy oddzielisz się z miłością od starego.
5 – ki i 0 – ki takie jak 500 lub 550 – Ważna wiadomość, która pozwala ci się dowiedzieć, że twoje życiowe zmiany są Boskiego pochodzenia i w doskonałym porządku. Są one darem od Boga i uszeregowane zgodnie z wolą Ojca dla twojego Wyższego Ja.
Kombinacje 6 – ek
6 – ki i 1 – ki takie jak 611 lub 661 – Utrzymuj swoje myśli skierowane do nieba a uwolnij się od zmartwień natury materialnej. (Uwaga: 611 oznacza „Poproś o pomoc w naprawieniu czegoś w materialnym świecie, co cię irytuje lub zajmuje właśnie teraz”)
6 – ki i 2 – ki takie jak 622 lub 662 – Nowy zakup lub nabytek spotka cię na twojej drodze.
6 – ki i 3 – ki takie jak 663 lub 633 – Twoi wzniesieni mistrzowie pomagają ci manifestować materialne rzeczy potrzebne ci do twojego Boskiego przeznaczenia. Czy oznacza to pieniądze na czesne lub punkt sprzedaży abyś mógł prowadzić swoje nauczanie lub pracę uzdrowicielską, mistrzowie pracują, aby ci to dostarczyć. Chcą abyś wiedział, że zasługujesz, aby otrzymać taka pomoc, ponieważ to lepiej wspomoże cię w dawaniu innym.
6 – ki i 4 – ki takie jak 644 lub 664 – Twoi aniołowie przestrzegają cię, że twoje skupienie jest zbyt mocne na materialnym świecie. Proszą cię abyś oddał swoje zmartwienia im tak, aby mogli zainterweniować. Zrównoważ swoje skupienie pomiędzy niebem a ziemią i wiedz, że twoje zaopatrzenie jest naprawdę nieograniczone szczególnie gdy pracujesz ramię w ramię z Boskością.
6 – ki i 5 – ki takie jak 665 lub 655 – Twoje materialne życie znacząco się zmieni, jak nowy dom lub inna własność.
6 – ki i 7 – ki takie jak 667 lub 677 – Potwierdzenie, że twoje myśli i praca z materialnym światem są słuszne w ocenie. Z sukcesem zrównoważyłeś swoje myśli i działania w taki sposób, że zadbałeś o umysł, ciało i ducha. Utrzymuj tę dobrą pracę!
6 – ki i 8 – ki takie jak 668 lub 688 – Jesteś na rozstajnych drogach związanych z czymś w twoim materialnym życiu, takim jak sprzedaż własności. Jeżeli nie zamierzasz stracić lub sprzedawać niczego w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje myśli i zmienić ten kierunek. Jakkolwiek, jeżeli postanowiłeś sprzedać lub odłączyć się materialnie w twoim życiu, zauważ, że to znak iż twoje życzenie zbliża się do spełnienia.
6 – ki i 9 = ki takie jak 669 lub 699 – Stara spośród twoich materialnych rzeczy, zwłaszcza gdy masz jakąś obsesję na punkcie jakiegoś szczególnego typu materialnej własności. Ta sekwencja numerów prosi cię, abyś uwolnił wszelkie straty. To także wiadomość, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione czymś lepszym. Pozostań otwarty na otrzymywanie nowego mienia, które przewyższy twoje oczekiwania, jeżeli jesteś gotowy na podniesienie standardu. Zasługujesz na najlepsze!
6 – ki i 0 – ki takie jak 600 lub 660 – To jest wiadomość od twojego Stworzyciela dotycząca twoje materialnego życia. Boskie prowadzenia od Ojca prosi cię o zmniejszenie twojego skupienia na ziemskich pragnieniach. To nie tak, że Bóg prosi cię abyś zubożał, ale raczej, twój stwórca prosi cię o zwiększenie duchowego podejścia przy otrzymywaniu twoich napotkanych potrzeb. Wiedz, że Bóg jest w tobie i jest twoim źródłem wszystkiego czego potrzebujesz. Po prostu utrzymuj wiarę i wdzięczność, i otwórz się na znaki lub nowe możliwość, które przyniosą do ciebie to, czego materialnie potrzebujesz. „Pierwej szukaj Królestwa Niebieskiego a wszystko pozostałe będzie ci dane” jest sercem wiadomości pochodzącej od tej sekwencji numerów. Możesz znaleźć więcej informacji o tym procesie czytając „The Abundance Book” napisaną przez John`a Randolph`a Price`a  (wydana przez wydawnictwo Hay House) lub czytając „Kazania na Górze” w Ewangelii według Św. Mateusza. Link do strony z tekstem kazań:   http://www.universelles-leben.org/cms/pl/o-nas/kazanie-na-gorze/wprowadzenie.html
Kombinacje 7 – ek
7 – ki i 1 – ki, takie jak 711 lub 771 – To jest potwierdzenie, że doskonale postępujesz. To jest znak, że dobrze wybrałeś swoje myśli i powinieneś stale skupiać się na swoich celach. Upewnij się, że właściwie dodajesz emocje do swoich myśli, na przykład, odczuwasz wdzięczność za prezenty, które otrzymujesz w życiu. Wdzięczność przyspiesza manifestacje (myśli).
7 – ki i 2 – ki takie jak 722 lub 772 – Czy ostatnio aplikowałaś na nowa posadę, przyjecie do szkoły lub o pożyczkę? Te numery sygnalizują dobra wiadomość dla ciebie. Proszą cię abyś się trzymał i nie pozwolił sobie na wahania w swojej wierze
7 – ki i 3 – ki takie jak 773 lub 733 – Wzniesieni mistrzowie radują się. Nie tylko dlatego, że widza twoją prawdziwa wewnętrzną boskość, ale dlatego, że także zgadzają się z kierunkiem drogi, który obrałeś. Chcą abyś wiedział, że zasługujesz na szczęście, które umożliwia opływanie w świętej rozkoszy, która przybędzie wraz z twoim boskim dziedzictwem i wybraną drogą.
7 – ki i 4 – ki takie jak 774 lub 744 – Aniołowie gratulują ci i mówią, „Utrzymuj się w swojej wspaniałej pracy! Jesteś na fali. Utrzymuj swoje myśli w skupieniu, ponieważ to ma wielki i pozytywny wpływ.”
7 – ki i 5 – ki takie jak 775 lub 755 – To jest potwierdzenie, że jesteś u celu, który przybliża nieuchronną zmianę. Wzbogaci cie ona fizycznie, emocjonalnie lub intelektualnie – albo jako kombinacja tych trzech. Pozostań na kursie a wkrótce zobaczysz dowody jak zmiana wkracza w twoje życie oraz życie tych, którzy cie otaczają.
7 – ki i 6 – ki takie jak 776 lub 766 – Potwierdzenie, że twoje myśli i praca z materialnym światem są słuszne w ocenie. Z sukcesem zrównoważyłeś swoje myśli i działania w taki sposób, że zadbałeś o umysł, ciało i ducha. Utrzymuj tę wspaniałą pracę!
7 – ki i 8 – ki takie jak 778 lub 788 – Czy miałeś odczucie, że jakaś część twojego życia, jak praca lub związek, kończy się? To jest potwierdzenie, że twoje odczucia są właściwe. Koniec może oznaczać znacząco pozytywna zmianę w sytuacji lub może tez oznaczać, że pewna część twojego życia zbliża się do końca. Mimo wszystko, ta sekwencja numerów oznajmia dobrą wiadomość o nadchodzących pozytywnych zmianach zawierających koniec intensywnej sytuacji. Trzymaj się, bo twoje życie staje się łatwiejsze.
7 – ki i 9 – ki takie jak 779 lub 799 – Gratulacje! Porzuciłeś starą część swojego zycia, która już dłużej do ciebie nie pasuje. Żyjesz bardziej autentycznym życiem, które jest spójne z obrazem twojego Wyższego Ja o tobie. Ta sekwencja numerów przyklaskuje twojej decyzji, aby żyć uczciwiej.
7 – ki i 0 – ki, takie jak 700 lub 770 – „Brawa chłopcze” lub „brawa dziewczyno” wprost od Boga, który daje ci oznaki najwyższego uznania dla myślowej, duchowej i fizycznej pracy, którą wykonałaś/ wykonałeś. Pomagasz sobie i wielu innym będąc na swojej obecnej drodze a Ojciec prosi Cię, abyś kontynuowała/ kontynuowała swoją wspaniałą pracę.
Kombinacje 8 – ek
8 – ki i 1 – ki, takie jak 811 lub 881 – Zbliżasz się do końca znaczącej fazy swojego życia. Jeżeli jesteś zmęczony jakąś częścią swojego życia, bądź zadowolony, bo wkrótce zostanie to uzdrowione lub zastąpione czymś lepszym. Poddaj się i uwolnij tą część twojego życia, która już nie działa, takie jak twoje myśli, że lepsze życie przychodzi, żeby przeminąć.
8 – ki i 2 – ki takie jak 822 lub 882 – Jedne drzwi zaczynają się otwierać a inne drzwi zaczynają się zamykać. Upewnij się, że słuchasz swojej intuicji bardzo uważnie właśnie teraz, bo postara się ona cię poprowadzić i zapewnić ci stały dostatek podczas tego przejścia.
8 – ki i 3 – ki takie jak 883 lub 833 – „Nie przestawaj” mistrzowie mówią do ciebie. Zwiększ energię i skup swoje myśli i uczucia. Zmodyfikuj twoje poglądy poprzez wiedzę związaną z twoim byciem w jedności z Bogiem, wszystkimi i całym życiem.
8 – ki i 4 – ki takie jak 884 lub 844 – To jest wiadomość od aniołów, że jakaś faza twojego życia dobiega końca. Chcą abyś wiedział, że kiedy stan rzeczy spowalnia, oni są z tobą i będą pomagać w prowadzeniu ciebie do nowej sytuacji, lepiej pasującej do twoich potrzeb, pragnień i przeznaczenia.
8 – ki i 5 – ki takie jak 885 lub 855 – Ta sekwencja numerów wskazuje, że jest 10 minut przez 12 przed zmianami. Nie obawiaj się, ponieważ jesteś wspierany i kochany podczas tej zmiany, która nadciąga.
8 – ki i 6 – ki takie jak 886 lub 866 – Jesteś na rozstajnych drogach związanych z czymś w twoim materialnym życiu, takim jak sprzedaż własności. Jeżeli nie zamierzasz stracić lub sprzedawać niczego w swoim materialnym życiu, możesz zmienić swoje myśli i zmienić ten kierunek. Jakkolwiek, jeżeli postanowiłeś sprzedać lub odłączyć się materialnie w twoim życiu, zauważ, że to znak iż twoje życzenie zbliża się do spełnienia.
8 – ki i 7 – ki takie jak 887 lub 877 – Czy miałeś odczucie, że jakaś część twojego życia, jak praca lub związek, kończy się? To jest potwierdzenie, że twoje odczucia są właściwe. Koniec może oznaczać znacząco pozytywna zmianę w sytuacji lub może tez oznaczać, że pewna część twojego życia zbliża się do końca. Mimo wszystko, ta sekwencja numerów oznajmia dobrą wiadomość o nadchodzących pozytywnych zmianach zawierających koniec intensywnej sytuacji. Trzymaj się, bo twoje życie staje się łatwiejsze.
8 – ki i 9 – ki takie jak 889 lub 899 – Jakaś znacząca faza w twoim życiu zbliża się do końca, przynosząc ze sobą inne wydarzenia, które także się zakończą jako część efektu domino. Jak pociąg zbliżający się do stacji końcowej, jeden wagon zatrzymuje się kiedy następujące po sobie wagony pociągu w tym samym momencie zaczynają zwalniać przed zatrzymaniem się. Ta sekwencja numerów jest wiadomością, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie ma się co martwić, przecież jednak te zmiany są konieczne do tego, aby rozpoczęły się dla ciebie nowe sekwencje zdarzeń i okoliczności.
8 – ki i 0 – ki takie jak 800 lub 808 – Wiadomość od twojego Boskiego Stwórcy wskazująca, że nadciągające zakończenia są częścią ogólnego Boskiego planu. Są one odpowiedzią na twoje modlitwy oraz zgodne z Boską wolą dla ciebie. Poproś Ojca, aby pomógł ci ukoić obawy lub zmartwienia, które możesz mieć podczas tych nadchodzących zmian.
Kombinacje 9 – ek
9 – ki i 1 – ki, takie jak 991 lub 919 – Nowe drzwi zostały otwarte jako efekt twoich myśli. Posiadasz możliwość kierowania swoich myśli i stawania ze swoimi kreacjami twarzą w twarz. Pozwól staremu odpłynąć w dal, ponieważ jest zastępowane nowym w zgodnie z twoimi pragnieniami.
9 – ki i 2 – ki takie jak 992 lub 922 – Jeżeli ostatnio cierpiałeś z powodu straty (pracy, kogoś ukochanego, itp.), oczekuj, że to zostanie zastąpione w najbliższej przyszłości. Wszystko pracuje na twoja korzyść, mimo, że odbywać się będzie wiele poza sceną, tak, że możesz przypuszczać, że Bóg zapomniał o tobie. Nie martw się! Wczuj się w energię swojego życia, która posuwa się właśnie teraz do przodu. Nie jest karany sqoją świeżą stratą. Wszechświat raczej przygotowuje ci e do nowego.
9 – ki i 3 – ki takie jak 993 lub 939 – To jest silne przesłanie, aby opuścić sytuacje w twoim życiu, które nie są uczciwe lub które służą w tym celu. Nie trzymaj się sztucznie sytuacji z powodu strachu. Wiedz, że w każdym momencie masz nad sobą opiekę. Żywotną sprawą jest  abyś utrzymywał pozytywny punkt widzenia na swój temat i swojej przyszłości. Ten punkt widzenia faktycznie tworzy to, czego doświadczasz, a zatem poproś mistrzów, aby pomogli ci wybrać twoje myśli z  punktu widzenia najwyższej miłości.
9 – ki i 4 – ki takie jak 994 lub 944 – Aniołowie mówią tobie, że to jest czas aby uwolnić się od sytuacji, która się już zakończyła. Przypominają ci, że kiedy jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają. Aniołowie przecież pomagają ci otworzyć nowe drzwi i uzdrowić z bólu, który towarzyszy temu przejściu, któremu teraz jesteś poddawany. Proszę poproś swoich aniołów aby pomogli ci utrzymać wiarę, że te końce i początki są odpowiedzią na twoje modlitwy.
9 – ki i 5 – ki takie jak 959 lub 995 – Ażeby zamanifestowały się zmiany, ważne jest uwolnienie przeszłości. Ta sekwencja numerów prosi cię o uwolnienie starego i wiedz, że ono służyło żywotnym funkcjom w swoim czasie. Niemniej jednak życie jest płynne a zamiana nieuchronna. Wiedz, że nowe stoi przed twoimi drzwiami., czekając na ciebie abyś je wpuścił do środka. Zaproś nowe do środka gdy oddzielisz się z miłością od starego.
9 – ki i 6 – ki takie jak 966 lub 996 – Strata spośród twoich materialnych rzeczy, zwłaszcza gdy masz jakąś obsesję na punkcie jakiegoś szczególnego typu materialnej własności. Ta sekwencja numerów prosi cię, abyś uwolnił wszelkie straty. To także wiadomość, że coś w twoim życiu zostanie zastąpione czymś lepszym. Pozostań otwarty na otrzymywanie nowego mienia, które przewyższy twoje oczekiwania, jeżeli jesteś gotowy na podniesienie standardu. Zasługujesz na najlepsze!
9 – ki i 7 – ki takie jak 977 lub 997 – Gratulacje! Porzuciłeś starą część swojego życia, która już dłużej do ciebie nie pasuje. Żyjesz bardziej autentycznym życiem, które jest spójne z obrazem twojego Wyższego Ja o tobie. Ta sekwencja numerów przyklaskuje twojej decyzji, aby żyć uczciwiej.
9 – ki i 8 – ki takie jak 998 lub 988 – Jakaś znacząca faza w twoim życiu zbliża się do końca, przynosząc ze sobą inne wydarzenia, które także się zakończą jako część efektu domino. Jak pociąg zbliżający się do stacji końcowej, jeden wagon zatrzymuje się kiedy następujące po sobie wagony pociągu w tym samym momencie zaczynają zwalniać przed zatrzymaniem się. Ta sekwencja numerów jest wiadomością, że przechodzisz przez łańcuch wydarzeń, kiedy wiele części twojego życia zwalnia i zatrzymuje się. Nie ma się co martwić, przecież jednak te zmiany są konieczne do tego, aby rozpoczęły się dla ciebie nowe sekwencje zdarzeń i okoliczności
9 – ki i 0 – ki takie jak 900 lub 909 – To jest wiadomość od twojego stwórcy oznaczająca, że część twojego życia która się właśnie zakończyła jest kierowana z góry. Nic nic nie jest na prawdę stracone. Nie ma śmierci i nie ma wypadków. Zmieniło się twoje poprzednie życie, w którym znacząca część została zatrzymana lub zmieniona i jest to odpowiedź na twoją modlitwę. Bóg zawiadamia cię, że On niczego ci nie zabiera ani nie „spowodował” twojej straty. Raczej twój kontrakt życiowy (plan życiowy zawierany przed wcieleniem) lub modlitwy wywołały tą życiową zmianę poprzez moc daną ci przez Ojca. Zechciej wybaczyć każdemu zamieszanemu abyś mógł być światłem i wolny gdy wejdziesz w piękną nową fazę życia.
Kombinacje 0 – ek
0 – ki i 1 – ki takie jak 001 lub 010 – Wszechmocne Boskie prowadzenie od Ojca i aniołów prosi Cię o zmianę twoich myśli. Być może modliłaś się/modliłeś o to, aby być szczęśliwszym lub zdrowszym. Jeżeli tak, to jest to odpowiedź na twoje modlitwy. Bóg wie, że rozwiązanie, którego poszukujesz narodzi się w twoich myślach. Poproś Boga, aby poprowadził kierunek twoich myśli i wspierał cię w przejściowym czasie.
0 – ki i 2 – ki takie jak 002 lub 020 – Bóg chce, abyś wiedziała, że o tobie nie zapomniał i cie nie opuścił. Kocha cie bardzo, bardzo mocno! W samej rzeczy, Bóg właśnie przygotowuje wspaniała nową fazę twojego życia. Rozmawiaj z Nim często a poczujesz ten nadchodzący cud. Ojciec przypomina ci także o wadze „Boskiej Synchronizacji czasu”. Czasami, istnieje potrzeba, aby nastąpiły określone wskaźniki, zanim dosięgniemy upragnionego wyniku. Tak długo jak utrzymujesz swoja wiarę, tak długo nic nie blokuje cię przed osiągnięciem tego, czego pragniesz.
0 – ki i 3 – ki takie jak 003 lub 300 – Bóg i wzniesieni mistrzowie próbują zwrócić na siebie twoją uwagę, prawdopodobnie z uszanowaniem dla kwestii związanych z twoim boskim przeznaczeniem. Czy były jakieś wskazówki, które ostatnio zignorowałeś? Jeżeli tak, możesz czuć się zawieszony w próżni właśnie teraz. Ta sekwencja numerów jest sposobem nieba na zwiększenie twojej czujności i u kierunkowaniem jej ku temu, ce masz do zrobienia w swojej części procesu współtworzenia. To oznacza słuchanie i podążanie za twoim Boskim kierownictwem aby powziąć określone czynności.
0 – ki i 4 – ki takie jak 040 lub 400 – Bóg i aniołowie chcą abyś wiedział, że jesteś bardzo, bardzo kochany. Proszą cię abyś zatrzymał się na chwilę aby poczuć tą miłość, bo ona jest odpowiedzią na wiele twoich pytać i rozwiązuje wiele wyzwań.
0 – ki i 5 – ki takie jak 050 lub 055 – Ważna wiadomość, która pozwala ci się dowiedzieć, że twoje życiowe zmiany są Boskiego pochodzenia i w doskonałym porządku. Są one darem od Boga i uszeregowane zgodnie z wolą Ojca dla twojego Wyższego Ja.
6 – ki i 0 – ki takie jak 600 lub 660 – To jest wiadomość od twojego Stworzyciela dotycząca twoje materialnego życia. Boskie prowadzenia od Ojca prosi cię o zmniejszenie twojego skupienia na ziemskich pragnieniach. To nie tak, że Bóg prosi cię abyś zubożał, ale raczej, twój stwórca prosi cię o zwiększenie duchowego podejścia przy otrzymywaniu twoich napotkanych potrzeb. Wiedz, że Bóg jest w tobie i jest twoim źródłem wszystkiego czego potrzebujesz. Po prostu utrzymuj wiarę i wdzięczność, i otwórz się na znaki lub nowe możliwość, które przyniosą do ciebie to, czego materialnie potrzebujesz. „Pierwej szukaj Królestwa Niebieskiego a wszystko pozostałe będzie ci dane” jest sercem wiadomości pochodzącej od tej sekwencji numerów. Możesz znaleźć więcej informacji o tym procesie czytając „The Abundance Book” napisaną przez John`a Randolph`a Price`a  (wydana przez wydawnictwo Hay House) lub czytając „Kazania na Górze” w Ewangelii według Św. Mateusza. Link do strony z tekstem kazań:   http://www.universelles-leben.org/cms/pl/o-nas/kazanie-na-gorze/wprowadzenie.html
0 – ki i 7 – ki, takie jak 007 lub 070 – „Brawa chłopcze” lub „brawa dziewczyno” wproet od Boga, który daje ci oznaki najwyższego uznania dla myślowej, duchowej i fizycznej pracy, którą wykonałaś/ wykonałeś. Pomagasz sobie i wielu innym będąc na swojej obecnej drodze a Ojciec prosi Cię, abyś kontynuowała/ kontynuowała swoją wspaniałą pracę.
0 – ki i 8 – ki takie jak 088 lub 080 – Wiadomość od twojego Boskiego Stwórcy wskazująca, że nadciągające zakończenia są częścią ogólnego Boskiego planu. Są one odpowiedzią na twoje modlitwy oraz zgodne z Boską wolą dla ciebie. Poproś Ojca, aby pomógł ci ukoić obawy lub zmartwienia, które możesz mieć podczas tych nadchodzących zmian.
0 – ki i 9 – ki takie jak 099 lub 090 – To jest wiadomość od twojego stwórcy oznaczająca, że część twojego życia która się właśnie zakończyła jest kierowana z góry. Nic nic nie jest na prawdę stracone. Nie ma śmierci i nie ma wypadków. Zmieniło się twoje poprzednie życie, w którym znacząca część została zatrzymana lub zmieniona i jest to odpowiedź na twoją modlitwę. Bóg zawiadamia cię, że On niczego ci nie zabiera ani nie „spowodował” twojej straty. Raczej twój kontrakt życiowy (plan życiowy zawierany przed wcieleniem) lub modlitwy wywołały tą życiową zmianę poprzez moc daną ci przez Ojca. Zechciej wybaczyć każdemu zamieszanemu abyś mógł być światłem i wolny gdy wejdziesz w piękną nową fazę życia.

Jest to fragment książki „Healing with Angels” napisanej przez Doreen Virtue

wersję angielską znalazłam dzięki:

http://aquariuschannelings.com/2011/12/29/doreen-virtue-number-sequences-from-the-angels-29-december-2011-repost/

9 Komentarzy

 1. Świetne

  Polubienie

  10 marca 2013 o 21:40

 2. Dziękuję !
  Mam książkę, którą wszystkim polecam „Uzdrawianie z Aniołami” Doreen Virtue.

  Pozdrawiam Was w Świetle i Miłości .
  Agnieszka

  Polubienie

  5 kwietnia 2013 o 18:30

 3. syla

  a ja sie zastanawiałam dlaczego ciągle pisze 244 🙂 teraz wiem i sie zgadza

  Polubienie

  30 września 2014 o 20:26

 4. maxim251

  A mam pytanie odnośnie liczb. Ostatnio zaczołem się przyglądć liczbą otaczajce mnie. W tym artykule nie widzę liczb pojedyńczych. A takie często widzę.
  Czy można komętarz aktualizować odnośnie tych pojedyńczych liczb?
  Artykuł jest ciekawie opisany, mimo że jestem człowiekiem który jest do takich rzeczy nastawiony bardzo sceptycznie, i większiść nie wyjaśnionych rzeczy próbuję wyjasnić na podstawie faktów. Co nie znaczy że mam zamknięty umysł na inne możliwości.
  Poprostu lubię mieć tęczę możliwości, i móc przetestować i wybrać to co dla mnie najlepiej odpowiada logice.

  Polubienie

  30 września 2014 o 23:00

  • Jeżeli ciągle widzisz tę samą cyfrę, to należy ja interpretować jak ciąg tej samej cyfry, czyli jeżeli widzisz ciągle 3 to sprawdź znaczenie dla 333 itp

   Polubienie

   2 października 2014 o 16:29

 5. Pingback: Magia liczb czyli Anioły i ich znaki

 6. Pingback: Powtarzające się liczby, a głos aniołów | Obudzeni.net

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s