■■ PO pozostało 4 miesiące żerowania
Świetnego określenia użył socjolog prof. Andrzej Zybertowicz określając działania PO, jako jeszcze 4 miesięczny okres żerowania na zasobach Polski.
Wielkie stado działaczy, znajomych królika, kochanków i kochanek, itd. PO rzuciło się po wygranych wyborach w 2007 r. na wszystko, począwszy od spółek skarbu państwa, które strzyżono do granic możliwości.
Przykładem jest PZU, gdzie tylko na konsultacje prawne wydano 250 mln zł, problem z tym, że nie można się dowiedzieć za jakie usługi i do jakich kancelarii te pieniądze wypłynęły. Obsadzano wszystkie stanowiska – te znaczące i nie – akolitami PO.
Na taśmach prawdy szef CBA mówi o tym, że ze spółek skarbu państwa wypływają pieniądze, ale czy są jakieś działania w tej sprawie nie wiadomo.
Całe wielkie stada działaczy i sympatyków PO wraz z trochę mniejszym wyspecjalizowanym do grabienia wszystkiego co związane jest z rolnictwem z PSL pasło się na pastwisku zwanym Polska.
Stąd nie dziwi ten upór trwania na…
View original post 124 słowa więcej
Skomentuj