Uzurpator drwi z Hymnu Polaków oraz ich barw.

Gawronski Rafzen's Blog

Wiemy już z całą pewnością, iż uzurpator wypowiedział wojnę Polakom. Jak na razie to wojna sytuacyjna ale wojna. Dzisiaj mogłem obserwować jak zagłuszał i odwracał uwagę gigantycznym ekranem ustawionym w swej rezydencji na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie osobom które uczestniczyły w składaniu kwiatów z okazji kolejnej miesięcznicy Zamachu Stanu w Polsce. Aby sprawić radość swym mocodawcom i protektorom jak zwykle jest odwrócona symbolika sprytnie umieszczona w samym centrum Warszawy. Zamiast kolorów biało – czerwonego uzurpator dla pośmiewiska powiesił kolory czerwono- białe na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

PIC_0184

Najbardziej specyficznym faktem emisji programu na bilbordzie było wielokrotne odtwarzanie Hymnu Narodowego który w normalnych warunkach wykonywany jest jako najważniejsze imponderabilia Narodu. Tu w przeddzień 26 rocznicy ogłoszenia Swięta Niepodległości ta święta dla kilku pokoleń wersja muzyczna brzmiała jak fraza muzyczna – przerywnik reklamowy wykonywany przez katarynkę na rynku Starego Miasta służąc jako kwintesencja dla pytania: …. Ja, Klaudiusz ?

„  Judo, ciebie sławić będą bracia twoi, twoja bowiem ręka na karku twych wrogów! Synowie twego ojca będą ci oddawać pokłon! Judo, młody lwie, na zdobyczy róść będziesz, mój synu: jak lew czai się, gotuje do skoku, do lwicy podobny – któż się ośmieli go drażnić? Nie zostanie odjęte berło od Judy ani laska pasterska spośród kolan jego, aż przyjdzie ten, do którego ono należy, i zdobędzie posłuch u narodów.  ” — Rdz 49,8-10
Judo, ciebie sławić…

View original post 240 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s