Wyprowadzanie pieniędzy za granicę a służby

Prawda.xlx.pl

Celem transformacji po 1990 roku było zniszczeniekonkurencji gospodarczej Polski na rynkach międzynarodowych. Przeprowadzono to przy pomocy odpowiednich służb.

            Jak wiadomo tzw. wolność przyszła do Polski w 1944 roku na bagnetach m.in. I Dywizji Kościuszkowskiej. Dywizja ta zorganizowana była na bazie dywizji gwardiisowieckiej. W każdej dywizji gwardii był batalionGRU, czyli wywiadu wojskowego. W Polsce nosiło to nazwę Informacji Wojskowej, a potem WSW.

Wbrew powszechnemu mniemaniu, utrwalanemu permanentnie przez masmedia, w1990 roku wcale nie doszło do transformacji, ponieważ władzę nadal trzymała WSW aż do 2006 roku. Jest to jedyna instytucja, która nie przechodziła żadnej weryfikacji praktycznie od 1944 roku.

            Z wypowiedzi A.Suworowa wiadomo, że pracownicy GRU po wysłużeniu swoich lat, albo na rozkaz, są oddelegowywani do prac w kilku istotnych resortach, takich jak: banki, ubezpieczenia, przemysł ciężki i wydobywczy, handel zagraniczny. Te przedsiębiorstwa, w związku z ich przydatnością dla armii, są pod „opieką” WSW.

           …

View original post 1 279 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s