Kijowska zbrodnia; Malasian Airlines B777 – dowody.

Gawronski Rafzen's Blog

Wszystko wskazuje że B-777 został trafiony z myśliwca rakietą powietrze -powietrze jak sugerują poziome ślady na skrzydle wraku. Rakiety z systemu BUK lecą od ziemi w górę a rakiety powietrze – powietrze lecą z myśliwców w poziomie zupełnie jak ślady na zdjęciu górnego płata skrzydła !!!
A kto takie myśliwce zdolne do strzału rakietami powietrze-powietrze posiada i nimi operuje w tym regionie ? Rakiety R – 27 Topor albo R-73, są na wyposażeniu dla samolotów Su i Mig.

Ależ głupków z ludzi usiłują robić judeo-sataniści podając widowni jak na igrzyskach kretynów fałszywe symulacje na których zresztą widać pomimo brutalnej korekty, iż rakieta systemu BUK musi zawsze uderzyć pionem od dołu poza przypadkiem wystrzelenia jej z Księżyca !

Hiszpański kontroler ruchu powietrznego nick Carlos jednak faktycznie istnieje http://www.pravda-tv.ru/wp-content/uploads/2014/05/original-11.jpg ewakuował rodzinę z Kijowa i potwierdza co wcześniej twierdził iż napisał na twiterze w sieci patrz video od 5:00 http://actualidad.rt.com/actualidad/view/134299-controlador-trafico-aereo-buelo-mh17-escoltado-cazas-ucranianos iz feralny B-777…

View original post 113 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s