Ostateczny termin dla rządów na ujawnienie informacji o UFO

Dzisiaj przeczytałam streszczenie wywiadu jaki został przeprowadzony przez Geoff`a West`a z Sierra Neblina. Sierra jest gwiezdnym ziarnem (urodziła się na Ziemi jako przybysz z gwiazd) i reprezentuje Ziemię w Galaktycznej Federacji.

Sierra potwierdziła, że 4 sierpnia 2012r. to ostateczny termin dla rządów aby dokonać ujawnienia wszystkich dokumentów dotyczących kontaktów z cywilizacjami pozaziemskimi. Jeżeli rządy nie dokonają tego same, to Galaktyczna Federacja rozpocznie własne działania w tym względzie.

Bardzo możliwe, że czas Olimpiady zostanie wykorzystany do tego, aby dokonać pierwszego ujawnienia cywilizacji pozaziemskich i Galaktycznej Federacji. GF chce, aby ludzie zobaczyli statki na niebie a nie w formie dziwacznie zniekształconych obrazów podanych w publicznych mediach.

tutaj link do tej informacji:

http://the2012scenario.com/2012/07/sierra-neblina-takes-us-backstage-on-disclosure/#more-137025

Dzisiaj także Galaktyczna Federacja poprzez Grega Gils`a podała informację,  że Amerykańskie oddziały Marines uruchomiły 1500 oddziałów służących do egzekwowania prawa. Utworzono 3 nowe bataliony po 500 oddziałów każdy. Ich zadaniem jest wspomożenie przeprowadzenia śledztw i dokonanie aresztowań cabala na całym świecie. W chwili obecnej te trzy nowo utworzone bataliony są w drodze, aby dołączyć do kampanii.

link do tej informacji:

http://www.ascensionearth2012.org/2012/07/marines-activate-1500-law-enforcement.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+AscensionEarth2012+%28Ascension+Earth+2012%29

 

 

 

 

One response

  1. NianiaOgg

    no i jak? 4 sierpnia już minął, były jakieś statki kosmiczne? 🙂

    Polubienie

    5 stycznia 2013 o 16:54

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s