Rytualne morderstwa i ofiary z dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Raz dzieciom odcinano głowę, to znów podrzynano im gardło, ćwiartowano je, kiedy indziej przetrącano im kark kijem (…). Najczęściej wykorzystywał ich, gdy już wisieli bądź podciąwszy lub też kazawszy podciąć im żyłę szyjną, z której tryskała krew. Wykorzystywał również swoje ofiary, gdy były bliskie skonania. Innym razem po ich śmierci. I kiedy miały przeciętą szyję, dopóki w ich ciałach pozostawało trochę ociepla.” (Stefan Courrilat na procesie Gilles’a de Rais, dnia 17.10.1440)

Alex Jones w swym filmie pt.”Dark Secrets: Inside Bohemian Grove” ujawnia odprawianie przez światowe elity finansowe, polityczne i towarzyskie, okultystycznych rytuałów związanych z Ceremonią Palenia Trosk. Może nie byłoby to takie dziwne gdyby ceremonia taka była związana np. z paleniem ziół, darów ziemi itp. Niestety film ujawnia rytualną ofiarę całopalną, którą jest człowiek. Chociaż ofiara jest jakby na niby gdyż zastępuje ją w filmie manekin zbudowany na specjalnym stelażu, musimy zadać sobie i uczestnikom tych rytuałów pytanie: W co tak naprawdę bawicie się panowie? Dlaczego, skoro podobno spotykacie się tam w celach towarzyskich, składacie ofiary z ludzi? Jakież to troski spędzają wam sen z powiek, które wymagają aż takiej ofiary?…”

Dalsza część bardzo obszernego opracowania znajduje sie na stronie:

http://wolnemedia.net/historia/rytualne-morderstwa-i-ofiary-z-dzieci-w-czasach-dawnych-i-dzis/

A oto cytat z jednego z dzisiejszych artykułów na wp.pl:

Tak zginęła Madzia

Fakt | Wtorek, 17 lipca 2012

  A A A
fot. Archiwum

Tego, że Katarzyna Waśniewska ( 22 l.) zabiła swoją półroczną córeczkę, prokuratorzy są zupełnie pewni. Co do tego jednak, w jaki sposób odebrała Madzi życie już takiej pewności nie mają. Wyniki sekcji zwłok dziecka wskazują na to, że Madzia zginęła na skutek ciężkiego urazu tyłu głowy, a jej śmierć, jak napisali w swej opinii biegli, miała charakter nagły i gwałtowny. Na razie śledczy nic więcej nie chcą powiedzieć, ale wiadomo, że biorą pod uwagę trzy wersje zbrodni.

– Dziewczynka doznała obrażeń rdzenia kręgowego i tylnej części mózgu. W mojej wieloletniej praktyce lekarskiej nie spotkałem się z takimi obrażeniami po zwykłym upadku. Widziałem natomiast podobne urazy u ofiar wypadków drogowych. Ostatnio spotkałem się z takimi obrażeniami, gdy po głowie dziecka przejechał ciągnik – mówi Waldemar Pawłowski, lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostródzie.

Nagła śmierć Madzi była wynikiem dwóch uderzeń, które spowodowały uszkodzenie rdzenia kręgosłupa szyjnego i podstawy czaszki. Po takim urazie dochodzi do porażenia układu oddechowego, nerwowego i krwionośnego, a zgon jest natychmiastowy. W świetle tych ustaleń najbardziej prawdopodobne przyczyny zgonu dziewczynki są trzy: uduszenie, uderzenie o podłogę, czy ścianę lub skręcenie karku.

dalsza część artykułu tutaj:

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14765758,wiadomosc.html

 

A oto jedna z 9 części filmu Alexa Jones`a z polskimi napisami o rytuałach przeprowadzanych co roku w dwóch ostatnich tygodniach lipca w Bohemia Grove. Resztę części filmu znajduje się na YT. Cała wersja filmu trwa ponad dwie godziny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s