Realna darmowa energia – SEG

01 marca 2012

przez Gregga Prescott, M.S.

http://www.in5d.com/free-energy-reality-the-seg.html

Podczas gdy rządy i kraje walczą  o Petro dolara , rozwiązanie dla wszystkich problemów energetycznych jest bliżej, niż można przypuszczać .

John Searl to jeden z liderów nowego ruchu wolnej energii. Jego badania doprowadziły do powstania  SEG, który będzie w stanie nie tylko zasilić cały dom, ale także własny samochód, jak również praktycznie eliminuje potrzebę stosowania oleju (z wyjątkiem tego do produkcji opon do samochodu i do smarowania silnika) .

Według Jasona Verbelli ” zastąpi on sieć elektroenergetyczną. Domowe pole mocy będzie podłączone do SEG z wnętrza twojego domu. Więc cokolwiek zostanie podłączone do gniazd w ścianie będzie zasilane przez SEG. SEG może obsłużyć każde obciążenia w domu i nie będzie z tym żadnego problemu.

Możesz nadal korzystać z tych samych gniazdek ściennych w domu, ale nie trzeba nikomu płacić za moc i nigdy nie będziesz mieć wyłączonego prądu.

Jedyna różnica w domowym systemie będzie polegała na tym, że trzeba będzie odwrócić polaryzację gniazd w ścianie , aby móc otrzymać odwrotny sygnał wysyłany przez SEG.

Im więcej będziesz go używał, tym więcej jonów ujemnych będzie on wypromieniowywał, tych jonów ujemnych które przyspieszają leczenie.

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej mogą monitorować swoje liczniki jak tylko chcą. Nie będą one wskazywały żadnego poboru mocy w domu. Cóż, przynajmniej nie „ich” moc „.

Dofinansowanie dla projektu pozostaje jednym z największych problemów. Ponieważ Searl Magnetics jest biznesem prowadzonym dla zysku i byłoby niezgodne z prawem otrzymywanie przez niego dotacji. Nie są w stanie sprzedać akcji spółki, ponieważ zapasy są obliczane na podstawie wartości spółki. Według Verbelli ” firma musiałaby być już rentowna i na rynku komercyjnym, aby mogła dokonać emisji akcji. Jeśli nie było funduszy, które mogły prowadzić do produkcji, nie było też sprzedaży i zysków. A zatem nie może na razie wejść na Giełdę Papierów Wartościowych. ”

Verbelli dodał: „Obróbka każdej warstwy materiału jest żmudnym zadanie, które wymaga dużej ilości precyzji, czasu, pieniędzy itd. Każda warstwa potrzebnych materiałów powinna posiadać odpowiednią specyfikację, zgodnie z prawem kwadratu (łacińskiego) (nie bardzo wiem o co chodzi, więc przytaczam w tym miejscu oryginalny tekst angielski – Verbelli added, “Machining each layer of material is a tedious task that takes A LOT of precision, time, money, etc. Each layer of material needs to be shaved down to the exact specifications according to the Law of Squares.”).

Russel Anderson powiedział: „Nie jest to żadną  tajemnicą Searl SEG. Wystarczy przestudiować prawo kwadratów, i śnić o jednym, jak ja robiłem to przez 26 lat. SEG jest to po prostu silnik liniowy owinięty po okręgu, z rdzenia zbudowanego z ziem rzadkich, który jest źródłem elektronów. Wybór i część elementów podyktowane są macierzą kwadratową stopnia trzeciego. Macierz ta oscyluje z wyjątkiem środkowego krzyża, który się obraca „.

Jednym z najczęstszych pytań zadawanych Verbelliemu jest w jakim okresie czasu ten wynalazek dotrze na rynek. „Mamy jedną osobę pracującą nad obróbką z zerowym finansowania. Mamy dwie osoby pracujące na promocjach i poszukujące finansowania na całym świecie. Mamy w sumie dziewięć osób pracujących nad tym projektem i zero finansowania. Koszty zakupu materiałów, po ich wysłaniu do oraz z zakładu obróbki, rzeczywisty koszt obróbki, opłaty prawne, licencji, itp. są większe niż większość ludzi jest wstanie zarobić w ciągu roku. Przy zerowym finansowaniu, trudno jest stworzyć urządzenie tak szybko jak życzy sobie tego leniwa publika . Im więcej osób wie o tym …pomaga …. mówi, itp, tym szybciej my wszyscy możemy je mieć w naszych domach. Zajmie to około 3 – 5 lat od chwili rozpoczęcia finansowania do czasu, kiedy zacznie ono pracować w twoim domu. Więc … im szybciej uzyskamy fundusze .. tym prędzej Ty i Twoja rodzina nie będziecie musieli płacić za gaz, lub PG & E lub opłaty lotnicze, itp. ”

Ważne jest, aby pamiętać, że ten wynalazek jest dzieckiem, które zostało stworzone 30 lat temu. „Ostatni działający prototyp został zrobiony w 1982 roku”, stwierdził Verbelli. „Dlatego potrzebujemy środków na przebudowanie technologii „.

„Mogliśmy już wszyscy dawno używać to urządzenie ale potrzeba czasu, aby stworzyć zespół,  zdobyć potrzebne urządzenia, zebrać materiały, zapewnić ochronę prawną oraz rozpocząć produkcję części i w specyficzny sposób namagnesować je.

Teraz mamy zespół, siłownię i potrzebne wyposażenie, Searl Magnetics jest zarejestrowaną spółką, posiadamy większość materiałów i w chwili obecnej pozostaje nam tylko modulowanie magnetyzerów.

Nawet przy pełnym finansowaniu, zabierze to nadal od 8 do 12 miesięcy pracy nad magnetyzerami a następnie doskonalić odciskanie pól na materiałach. Po dokonaniu rejestracji, możemy wyprodukować resztę i rozkręcić interes”

Ten rodzaj technologii wolnych energii jest już znany od ponad 100 lat, o czym zaświadczył Nicola Tesla w 1893 r. na Wystawie Światowej w Chicago. Źródło finansowania wynalazków Tesli, JP Morgan, stłumił jego wynalazek, ponieważ Morgan uważa, że „Kto kontroluje energię, kontroluje władzę.” Skupiska korporacyjne, takie jak General Electric nieuchronnie próbują podążać śladami Morgana w zwalczaniu wynajdowania tego typu technologii, oferując kilka miliardów dolarów za patent, tylko po to, aby stłumić ten pomysł na okres jednego wieku lub dłużej w imię korporacyjnej chciwości.

Według Verbelli, SEG „zastąpi nie tylko sieci elektroenergetyczne, ale spowoduje likwidację ropy, gazu i elektrowni jądrowych, zapotrzebowania na panele słoneczne, energię pływów, elektrownie wiatrowe, rośliny wodne i wszelkie formy obecnej produkcji energii.”

Ogromna liczba ludności na świecie jest tylko o krok od jednego złego koronalnego wyrzutu masy słonecznej i od utraty całej sieci energetycznej. Wynalazki takie jak ten nigdy nie przychodzą zbyt szybko.

oryginalny tekst znalazłam na stronie:

http://the2012scenario.com/2012/03/free-energy-reality-the-seg/

tutaj znalazłam link go strony John`a Searl`a:

http://searlsolution.com/technology4.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s