Transkrypcja „Godziny z Aniołem” z wywiadu przeprowadzonego z Archaniołem Michałem w dniu 23 stycznia 2012 roku.

  Steve Beckow przeprowadza wywiad z Archaniołem Michałem poprzez channelerkę Linda Dillon.

Link do strony z wywiadem:

http://www.blogtalkradio.com/an-hour-with-an-angel/2012/01/24/an-hour-with-an-angel

Archanioł Michał mówi o Wzniesieniu oraz o wadze pozostawania w równowadze a także działania poprzez serce. Nie ma potrzeby aby czekać na Wzniesienie. Wielu zostało Wzniesionych w poprzednich wcieleniach i powrócili aby pomóc w tym procesie teraz.

Dźwięki o niskim poziomie, które są słyszalne na świecie pochodzą w większości od Gaji, ale także od ludzkości, jest to dźwięk zrywania okowów przez Gaję i Ludzkość.

Obama nie ogłosi Ujawnienia (dotyczącego współpracy USA z cywilizacjami pozaziemskimi)  w ogólnonarodowym orędziu 24 stycznia 2012r. , ale uczyni subtelne odniesienia. Pozostałe subtelne anonse właśnie się zaczynają.

NESARA jest wstrzymywana przez biurokratów, którzy nie chcą na nią pozwolić. AA Mówi o wadze partnerstwa pomiędzy ludzkością i Niebem aby popchnąć sprawy do przodu. Posiadamy większą moc niż możemy się tego spodziewać aby wpływać na stawanie się rzeczy. Czasami pewne rzeczy dzieją się dłużej niż to jest oczekiwane, ale kiedy Niebiosa mówią, że coś się wydarzy, to się wydarzy.Każdy przekaz energii w kierunku  tych, którzy są zaangażowani w Fundusz Pomostowy (Bridge Fund), NESARA i Ujawnienie pomoże przyspieszyć stan rzeczy.  AA wzywa do medytacji w intencji przełomu, przekazywania energii ludziom, którzy pracują nad zmianami, NESARA, Ujawnieniem i Funduszem Pomostowym.

Jest bardzo wielu świadków masowych przelotów naszych gwiezdnych braci i sióstr, odbyły się  masowe zmiany w strukturze uzbrojenia planety, wiele rzeczy wydarza się poza scena: zmiany finansowe i Ujawnienie. Wiele przelotów wydarzeń i świadków zostało wyciszonych.

Eric Holder został wrobiony. (Eric Holder to Prokurator Generalny USA prowadzący postępowania karne. Jego dymisji zażądało 43 senatorów republikańskich. Eric Holder prowadzi w chwili obecnej kilka kluczowych postępowań karnych przeciwko znaczącym Illuminatom, według Steve`a Beckowa. Materiały Przeciwko Ericowi Holderowi zebrał jego zastępca i  opublikował je żądając natychmiastowej jego  dymisji. Za powiedź tych wydarzeń podał Ben Fulford w swojej aktualizacji z dnia 23 stycznia 2012r. Archanioł Michał na pytanie Steve`a Beckowa o sprawę Erica Holdera odpowiedział, że są jeszcze tacy, którzy rozpaczliwie próbują zniszczyć wiarygodne źródła. Ale powiedział tez, że osądzanie nie jest działaniem związanym z miłością i że należy się od tego powstrzymać. – przyp. tłumacza)

Archanioł Michał mówi także o Boskim Planie a w szczególności jak się wydarza i w jaki sposób jest komunikowany. Poprzez podniecenie, poprzez bycie zainspirowanym, jest to świadomość tego, że ten Plan zawsze był. Boskiego Planu nie można zignorować, nie można sobie powiedzieć zrobimy to później.

Cały spisany wywiad znajduje sie pod tym adresem:

http://the2012scenario.com/2012/01/trasncript-of-an-hour-with-an-angel-with-archangel-michael-jan-23-2012/

http://counciloflove.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s