Uzupełnienie do Medycyny Światła


23 mar 2011 15 komentarzy

by krystal28 in Hathorowie, Techniki Medytacyjne

.

Otrzymałam wczoraj od Toma Kenyona więcej wyjaśnień na temat  tworzenia Medycyny Światła:

Co uważamy za czystą (nieskalaną) wodę …
Zasugerowaliśmy używanie wody do tworzenia Medycyny Światła, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze.  Przez „czystą (nieskalaną) wodę” mamy na myśli czystą wodę.  Nie ma znaczenia, jaki to jest rodzaj wody.  Można nawet używać wody z kranu.

Jeśli nie ma czystej wody dostępnej …
W tych rzadkich przypadkach, kiedy nie masz dostępu do wody pitnej, należy postępować zgodnie z procedurą opisaną wcześniej, ale zamiast wysyłać energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca przez ramiona do rąk i do wody, wysyłasz  energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody, która zawarta jest w twoim ciele.  Innymi słowy, nie potrzebujesz w ogóle żadnej zewnętrznej wody.  Ponieważ twój organizm składa się głównie z wody, będzie otrzymywać Medycynę Światła i pracować z nią w podobny sposób, tak jak gdybyś wypił naładowaną wodę.

Sugerujemy jednak, w miarę możliwości naładowanie wody, poniewaz ten zewnętrzny rytuał intencji jest najbardziej skutecznym sposobem tworzenia Medycyny Światła dla większości osób.  Ponieważ większość ludzi jest zaznajomiona z braniem leków w formie tabletek lub płynu, ten rytuał picia naładowanej wody wywiera wrażenie na podświadomości i uaktywnia głębsze poziomy twoich zdolności samouzdrawiania.

Jeśli twoja jedyna woda pitna jest radioaktywna …
Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której jedynym źródłem wody dostępnej do picia została zakażona radioaktywnością, a jesteś zmuszony pić, aby przeżyć, sugerujemy następujące dwa proste kroki.

Pierwszy krok: Naładuj wodę ochroną i uzdrowieniem z zatrucia promieniowaniem (przed spożyciem), podobnie jakbyś to robił w tworzeniu Medycyny Światła. Napij się tej wody dla przetrwania, w tak małych ilościach, jak to tylko możliwe, wiedząc, że została naładowana protekcją i uzdrowieniem od napromieniowania poprzez twoją własną intencję.

Drugi krok: Teraz stwórz Medycynę Światła bez wody (jak opisano powyżej) dla ochrony i / lub uzdrowienia z zatrucia napromieniowaniem.  W tym drugim kroku  naładowujesz wodę bezpośrednio w organizmie.  Pomyśl o tym drugim etapie jako o formie ubezpieczenia energetycznego.

W tym kroku używasz wodę w organizmie, jak wodę, która jest naładowana.  Więc, aby to było jasne:  po przygotowaniu wody, którą potrzebujesz na przetrwanie i wypicie jej, przesyłasz energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody zawartej w ciele.  Nie używasz żadnej zewnętrznej wody w tym kroku.  Ponieważ organizm jest głównie złożony z wody, więc otrzyma Medycynę Światła i użyje ją w podobny sposób, jak gdybyś napił się naładowanej wody.

W ciągu dnia, kiedy pijesz wodę, wykonuj dwa powyższe kroki, aż do momentu, gdy nie ma podejrzenia skażenia radioaktywnego.

Zdajemy sobie sprawę, że w tak skrajnej sytuacji może być bardzo trudne, aby przemienić emocje paranoi i strachu, ale musisz to zrobić przez ten krótki czas, gdy ładujesz wodę.  Pamiętaj, bez względu na to jaka jest twoja zewnętrzna sytuacja może być, twoja Niebiańska Dusza (Wyższe Ja) znajduje się w świetlanych światach i zawsze niesie ze sobą pokój, który przekracza wszelkie zrozumienie.  Na tej wyspie pokoju, nawet pośród wielkich trudności możesz znaleźć przejście do stanów emocjonalnych docenienia i / lub wdzięczności (które aktywują Niebiańską Duszę). Jest to królestwo wibracyjne, z którego wszystkie Medycyny Światła są tworzone -niezależnie od ich formy.

Tłumaczyła: Krystal

 

http://krystal28.wordpress.com/category/hathorowie/

Reklamy

One response

  1. Wpis wnosi sporo świeżości do tematu, ciekawe podejście.
    Gratuluje całej witrynie i liczę, że cały czas będzie się rozwijała.

    Polubienie

    7 grudnia 2012 o 23:12

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s