Rozpostrzyj swoje skrzydła i szybuj

Twitter Share to Facebook Share to Google Buzz
Saturday, March 5, 2011

Rozpostrzyj swoje skrzydła i szybuj
2 marca, 2011

Przekazała Michelle Coutant

Kochani,

Nadszedł moment, gdy musicie mądrze zarządzać swoim czasem. Przyspiesza on w waszym trzecim/czwartym wymiarze tak szybko, że musicie decydować w każdej jednej chwili, w jaki sposób wyciągnąć jak najwięcej z każdej okazji jaka się przed wami pojawia. Jak wykorzystacie tą najcudowniejszą szansę na wniebowstąpienie? W jaki sposób użyjecie swoje dary i talenty by wypełnić boską misję? Możecie wybierać swoją rzeczywistość w każdym obecnym momencie i możecie zdecydować którymi darami i którymi talentami podzielicie się z waszymi braćmi i siostrami. Możecie decydować jaką część swojej boskiej misji wypełnicie każdego dnia i jaką jej część ukończycie w przeciągu całego życia. Macie możliwość wyboru. Prosimy was kochani, abyście rozwinęli skrzydła i szybowali. Prosimy, abyście wyszli poza strefę komfortu i poprosili nas o asystę w waszych staraniach. Pamiętajcie, aby otrzymać naszą pomoc, musicie kreować dla najwyższego dobra, z czystymi intencjami w waszym świętym sercu.

Prosimy, abyście wznieśli się ponad strach. On was osłabia, paraliżuje i nie służy waszemu najwyższemu dobru. Prosimy abyście weszli w swoją macierz, tak jak was tego nauczyliśmy i skupili się na uwolnieniu strachu. Rozszerzajcie ją i proście o możliwość dostrzeżenia wszelkich skaz, zobaczcie ciemne miejsca które są strachem. Zwróćcie się do Fioletowego Płomienia w imieniu waszej boskiej Obecności Ja Jestem i przekształćcie ten strach. Wezwijcie Fioletowy Płomień by podążał za strachem przez całą drogę aż do Źródła i go przeobraził. Pozostańcie w nim aż oczyścicie macierz w TERAZ. Następnie wypełnijcie siebie światłem Boga i wystarczającą ilością wyższych aspektów pierwszych siedmiu promieni, dla spokoju i łaski, po czym wezwijcie promienie od ósmego do dwunastego. Róbcie to codziennie kochani, poczujecie że jesteście przetransformowani i w spokoju oraz z wdziękiem kroczyć będziecie przed siebie, poprzez to, bezproblemowym okaże się opuszczenie strefy komfortu.

Wizualizujcie, co pragniecie osiągnąć, wizualizujcie siebie jak ukończyliście to w miłości i radości, z ogromnym pożądaniem i wielkim poczuciem zwycięstwa. Strach nie znajduje miejsca w sercach tych, którzy wypełnili siebie bezwarunkową miłością i radością. Mówi się, że idealna miłość niszczy strach. Tak też jest, kochani. Trzymajcie myślokształt i pozwólcie aby asystował wam gdy tworzycie w miłości i radości waszego świętego serca.

Tak wielu z was męczy się, tak wielu z was jest niecierpliwych, tak wielu zniechęca się, prosimy abyście przeszli tę drogę. Prosimy abyście kopali głęboko i wiedzcie, że żyjecie w bezprecedensowym Kosmicznym Momencie. Jednak wciąż istnieje ta iluzja czasu, wciąż jest ona dla was na miejscu i ciągle musicie jeszcze pracować w tym parametrze. Szukajcie bezwarunkowej miłości, szukajcie radości, szukajcie pokoju, szukajcie harmonii, szukajcie obfitości. Wizualizujcie. Wizualizujcie i kontynuujcie wizualizowanie tego, co chcecie stworzyć, nigdy nie odpuszczajcie waszego wielkiego pragnienia jeśli takie wybraliście dla najwyższego dobra wszystkich i waszego własnego. Wasza rzeczywistość zostanie przetransformowana i stwierdzicie, że żyjecie w raju na ziemi. To jest wykonalne moi drodzy, właśnie dlatego tu jesteście. Przyszliście by stworzyć niebo na ziemi, najpierw dla siebie a następnie pomóc waszym braciom i siostrom oraz całemu życiu. Przybyliście aby asystować matce ziemi w jej procesie wniebowstąpienia, jako że zdecydowaliście się wznieść razem z nią.

Pamiętajcie, że jesteście niezwykle potężnymi istotami światła. Posiadacie cnoty i umiejętności do których jeszcze się nie podłączyliście, posiadacie cnoty i wartości które nie są wam znane na chwilę obecną.

Usiądźcie w ciszy i głęboko oddychajcie, rozszerzajcie świadomość waszego Ja, osobistego ciała świetlistego które jest wami. Przyciągnijcie światło i poczujcie jak wypełnia was oraz wasze najbliższe otoczenie. Zobaczcie jak rozszerzacie się i rozszerzacie, aż staniecie się wysocy niczym wasz dom. Zobaczcie wasze Ja, jasno promieniujące gdy rozszerzacie się i wypełniacie okolicę. Rozjaśnijcie swoje światło kochani, napełnijcie się Boskim światłem i dwunastoma promieniami. Przyciągnijcie kosmiczne promienie; słoneczne, galaktyczne, promienie wszechświata i wielowszechświata oraz promienie kosmiczne. Nie ma znaczenia, czy przywołujecie je pojedynczo. Możecie wzywać je jako grupę, dla uspokojenia oraz łaski. Poczujcie własną moc. Poczujcie obecność siebie, tego wspaniałego Boskiego Ja, bezgranicznego, ekspansywnego, jasnego, promieniującego światła którego myśli są tak potężne, że wpływają na każdą formę życia oraz na matkę ziemię. Wykorzystujcie te myśli moi drodzy, dla najwyższego dobra wszystkich i waszego własnego. Wykorzystajcie światło którym jesteście. Zaakceptujcie obfitość i łaskę Boga którym jesteście. Odnajdujcie przyjemność w świetle pięknego Boskiego Ja którym jesteście. I teraz kochani, rozszerzcie esencję siebie, tą piękną, wielką istotę światła aby objąć matkę ziemię, wypełnijcie siebie Boskim światłem bezwarunkowej miłości i rozszerzajcie, rozszerzajcie, rozszerzajcie tą miłość by przykryć całą planetę i wypełnić matkę ziemię. To jesteście wy, ukochani. Oddychajcie głęboko i trwajcie w tej wiedzy. To nie wymaga wysiłku aby rozszerzyć wasze światło i wypełnić Kosmiczne poziomy słoneczne, galaktyczne, poziomy wszechświata i wielowszechświata. Zróbcie to teraz ukochani i wiedzcie że to wy. Jesteście całą kreacją i możecie rozszerzać swoją świadomość oraz waszą esencję wypełniając całe tworzenie.

Nie ma dla strachu miejsca w rzeczywistości wielkich i wspaniałych boskich istot. To iluzja ponad którą macie się wznieść. To iluzja rzeczywistości którą zostawiacie za sobą i możecie opuścić tą rzeczywistość już teraz. W tej chwili macie możliwość skierowania myśli w kierunku waszego i ogólnego, najwyższego dobra. Skupcie się na jednym i starajcie się pozostać w TERAZ, podnieście się nad to co już dłużej wam nie służy. Jesteście potężniejsi niż myślicie.

Wzywajcie nas, drodzy moi. Mówiliśmy wam, że musicie podjąć pierwszy krok a my was zabierzemy i poszybujemy razem. Tak właśnie jest, ukochani. Podłączcie się do wielkości tego kim jesteście, podłączcie się do bezwarunkowej miłości, do diamentowych cząstek, do radości, pokoju, harmonii i wypełnijcie boską misję. Bądźcie wspaniałą, boską istotą, promieniującym światłem Kosmosu. Jesteśmy tutaj z wami aby towarzyszyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

Jestem Archanioł Michał i przynoszę wam tą prawdę.

http://lightworkers.org/channeling/126005/message-archangel-michael-march-2011spread-your-wings-and-soar

Tłumaczył: Boogy
http://www.channeling.com.pl/index.html

tłumaczenie pochodzi ze strony:
http://aamichal.blogspot.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s