Instrukcja budowy Kamiennego Kręgu

 

Instrukcja sporządzona na podstawie wskazówek grupy istot przemawiających przez Alaneiz. Alaneiz prowadzi własne forum: http://www.duchowadroga.fora.pl/index.php

 

Budulec: kamienie czerwonego koloru pochodzące z miejsca czystego energetycznie, 12 kamieni w tym cztery duże i osiem mniejszych.

 

Wielkość kamieni wyznacz promień okręgu, który będą tworzyć. Instrukcja dotyczy kamieni wielkości – dużych około 40 – 50cm oraz małych wielkości około 20-30cm. Kamienie zbieramy intuicyjnie. Krąg przy takiej wielkości kamieni ma promień wielkości 4 m. Kamienie wkopujemy w ziemię wybrzuszonym bokiem do środka. Cztery duże kamienie wkopujemy na przeciwko siebie w kierunkach pn-pd i wsch-zach. W Środku okręgu tworzymy palenisko wykopując dół i zabezpieczając jego boki kamieniami. Rozpalenie ognia w kręgu powoduje uruchomienie jego energetyki. W czasie uruchamiania kręgu wskazujemy do jakiego celu krąg ma służyć. Głównym celem jest oczyszczanie energetyczne, wzmacnianie i ochrona. Ogień rozpalany w kręgu oraz miejsce kręgu powinno pozostawać czyste. Do rozpalania ognia używamy tylko naturalnych materiałów.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s